Корзина
552 отзыва
Укрпромсвіт
+380503702037
+380676123021
+380676766152
Корзина

Вазоны, кашпо, орхидейницы

Кашпо для квітів і трішки фантазії допоможуть Вам перетворити свою оселю на затишний куточок, де можна реалізовувати свої здібності садівника.

Пластикові вазони для кімнатних рослин використовують як для для вирощування розсади так і длярозведення кімнатних рослин. Квіти, висаджегні в горщиках служать чудовою прикорасою для квартир, терас і балконів. Горщики зазвичай оснащені дренажним отвором, або його можна зробити самостійно, що відводить зайву воду та запобігає гниттю коріння. 

Чудовим рішенням для озеленення та надання приємного вигляду Вашого балкону будуть пластикові балконні ящики, які є відносно стікими (можуть використовуватись декілька сезонів) до зовнішних впливів  таких як дощ, сонце, але водночас - легкі та практичні у використанні. Балконний ящик дозволяє створити цікаві кольорові естетичні композиції з різнотипних рослин, що будуть милувати око.

Якщо ж Ви віддаєте перевагу рослинам, що вються (виткі та ампельні рослини) - для цього ідеально підійдуть підвісні пластмасові горщики ,як круглої, так і квадратної та інших фігурних форм. Горщики мають різний обєм, що також дозволяє розводити квіти з різними потребами та різних габаритів. 

Гарним рішенням, як квартири, так і балкону, або тераси будинку є каскадні горщики - так звані пластикові каскади та підлогові горщики, що потішать Вас різномаїттям форм та кольорових рішень.

Горщики для розведення суккулентів - кактусів та інших подібних рослин теж виготовляють з пластику та підходять, як для розведення так і для висаджування на постійний термін.

Звісно, що горщик, в якому росте Ваша рослина є доповненням Вашого інтерєру і тому повинен мати привабливий вигляд та цікавий дизайн. Сучасні технологіі дозволяють повністю замінити крихкі та важкі керамічні горщики, пластиковими горщиками різних конфігурацій та дизайну.

Окремої популярності останнім часом набули орхідеї, тому на ринку присутня велика кількість дизайнів та кольорових рішень для орхідейниць. Горщики для орхідей повинні мати прозорість, а пластик дозволяє виготовляти, як прозорі так і напівпрозорі, або і непрозорі варіанти. Пластиковий горщик для вирощування орхідей легкий та не бється, на відміну від скляних варіантів таких горщиків.

Пластикові горщики стали дость популярними завдяки ряду переваг: 

  • виготовлені з високоякісної пластмаси
  • ЕКОНОМНА ЦІНА
  • не бються
  • легка вага
  • різноманітність дизайнів та форм

Пластикові (пластмасові) вазони знаходять широке застосування в професійному розведенні рослин (теплиці, розсадники,тощо) - завдяки свої невисокій вартості , легкості догляду та невеликій вазі (що важливо при транспортуванні) в таких горщик можна вільно висаджувати та продавати в них розсаду.

 

1 2 ... 14

Ми постійно працюємо над тим, щоб максимально відповідати очікуванням наших клієнтів. Для цього робиться багато: ми аналізуємо відгуки, обговорюємо проблеми, шукаємо шляхи покращення сервісу та якості обслуговування.

Ми розуміємо, що роблячи замовлення в інтернет магазині клієнт прагне - зберегти час, мати достатньо часу для вибору товару, мати можливість ознайомитися з детальними описами товару, заощадити на вартості товару, та отримати товар, який повністю буде відповідати очікуванням -як з точки зору опису так і з точки зору фактичного вигляду. Наші менеджери докладають багато зусиль для  того, щоб максимально уточнити всі деталі замовлення. 

Ми цінуємо кожного клієнта і кожен Ваш відгук важливий для нас. Будь ласка, ставте будь які питання, що стосуються товару та розраховуйте на повне розуміння та підтримку нашого персоналу!

Ми сподіваємось, що після Вашої покупки на Вашому обличчі залишиться посмішка!