Корзина
547 отзывов

Шановні клієнти! Вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом, бажаємо усього найкращого у 2021 році! Ми не працюємо з 06.01.2021 (працюємо до 12:00) і починаємо працювати з 12.01.2021. Ваші замовлення, зроблені у цей період, будуть опрацьовані та відправлені починаючи з 12.01.2021! Дякуємо! З найкращими побажаннями колектив УКРПРОМСВІТ!

Укрпромсвіт
+380503702037
+380676123021
+380676766152
Корзина

Грунтовки и грунтовочные краски

Тут можна обрати та купити з доставкою по Україні та у м. Львів та Львівська область грунтовка для внутрішніх та зовнішніх робіт, грунтовка глибокого проникнення, грунтовка під декоративне оздоблення.

  • Ґрунтівка Мастер «Ґрунт» призначена для зміцнення і насичення, пористих, неміцних основ, таких, що сильно вбирають вологу тощо, а також для збільшення міцності поверхневого шару бетону, штукатурки і покриттів підлоги на цементній основі. Може використовуватися як добавка в сухі будівельні суміші для збільшення пластичності і міцності розчину.
  • Ґрунтівка Мастер «Ґрунт № 1» призначена для обробки міцних основ (гіпсокартон, оштукатурені стіни тощо) перед фарбуванням, нанесенням декоративних штукатурок, облицювальних матеріалів і т. п., збільшує адгезію.
  • Мастер «Ґрунт - біозахист» - ґрунтівка з антисептичною дією для знищення та запобігання появи грибків, водоростей, бактерій, вірусів на мінеральних поверхнях всередині і зовні приміщень. Створює бар'єр проти висолів на цегляних і бетонних поверхнях.
  • Ґрунтівка Мастер «Ґрунт Контакт» призначена для зміцнення і збільшення адгезійного шару бетону, цементно-піщаних штукатурок, цегли, гіпсових поверхонь на стінах і стелях всередині і ззовні будинків, перед нанесенням декоративних штукатурок групи «Мастер», а також використовується для консервування фасадів на зимовий період.
  • Ґрунтівка Мастер «Ґрунт для внутрішніх робіт» призначена для обробки міцних основ (гіпсокартон, оштукатурені стіни і т. п.) перед фарбуванням, нанесенням декоративних штукатурок, оздоблювальних матеріалів тощо, збільшує адгезію.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Facebook для того щоби дізнатися більше інформаціі про компанію, нові товари, акцііі та умови доставки: 

https://www.facebook.com/ukrpromsvit/?modal=suggested_action&notif_id=1542011005127339&notif_t=page_user_activity&ref=notif