Корзина
552 отзыва
Укрпромсвіт
+380503702037
+380676123021
+380676766152
Корзина

Штукатурки фасадные декоративные

Тут можна обрати та купити з доставкою по Україні та у м. Львів та Львівська область

Декоративні штукатурки можуть бути представлені у формі мінеральної суміші (упаковка мішок), можуть також бути на силіконовій, акриловій основі (упаковка відро), або мозаїчна (відро).

Одним з якісних та популярних виробників декоративних фасадних штукатурок є ТМ FOVEO Tech.

Декоративні штуатурки від ТМ FOVEO представлені в сегментах  акрилова , силіконова та мозаїчна штукатурка.   Дані штукатурки дозволяють обрати до 240 (залежно від типу штукатурки) варіантів колорування для пофарбування фасаду.

Якщо Ви обираєте декоративні фасадні штукатурки ТМ FOVEO Tech важливо спочатку обрати колір фасаду, оскільки від типу кольору залежить тип БАЗИ - А або С - який застосовується для колорування під певний колір (прості або насичені кольори). Колір Ви можете обрати у точках колорування або попередньо на сайті https://www.foveotech.com.ua/virobi/cztukaturki/silikonova-cztukaturka-tn-30 . 
FOVEO TECH TN 30 СИЛІКОНОВА ШТУКАТУРКА

Основні характеристики виробу:

 • Надзвичайно висока стійкість до забруднень, проявляє ефект самоочищення
 • Стійкість до дії уф-променів
 • Висока стійкість до біологічних загроз
 • Стійкість до деформування
 • Надзвичайно висока міцність покриття і стійкість кольору
 • Висока газо- та паропроникність
 • Захист від дощу – вже через 24 години після завершення робіт

Штукатурку виготовлено на основі силіконової смоли, високоякісної синтетичної смоли, мармурової крихти і наповнювачів. Містить спеціальні облагороджувальні компоненти. Має найвищі параметри стійкості до несприятливого впливу атмосферних факторів, біологічної корозії та забруднень. Високоеластична і стійка до механічних ушкоджень. Характеризується високою паропроникністю і низьким водопоглинанням. Не притягує бруд, виявляє властивості самоочищення, а також мінімізує нагрівання поверхні. Силіконова штукатурка TN 30 призначена для ручного або машинного виконання тонкошарових декоративних штукатурок на будь-яких мінеральних основах зовні й усередині будівель. Містить протигрибкові засоби, які запобігають розвитку грибка, плісняви і лишайників на поверхні штукатурки.

Температура застосування: від +5ºC до +25ºC
Час висихання: прибл. 8 годин
Час затвердіння: прибл. 48 годин
Колір: 240 кольорів
Упаковка: відро 25 кг

 

ОБЕРІТЬ КОЛІР! Ви можете використати фотографію фасаду Вашого будинку: https://www.foveotech.com.ua/virobi/cztukaturki/silikonova-cztukaturka-tn-30

 

Мозаїчна штукатурка TD 50

Основні характеристики виробу:

 • Висока стійкість до біологічних загроз
 • Стійкість до дії УФ-променів
 • Стійкість до стирання та інших механічних пошкоджень
 • Ідеальна адгезія до основи
 • Стійкість до впливу атмосферних факторів

Мозаїчні штукатурки FOVEO TECH – це широка гама забарвленої мармурової крихти та кварцового піску, з яких виготовлено унікальні колористичні композиції. Має вигляд готової штукатурної маси, яку можна застосовувати як зовні – для декоративного оздоблення цоколів будинків, поверхонь навколо відкосів, так і всередині – у коридорах або на сходових клітках. Характеризується високою еластичністю і стійкістю до механічних пошкоджень. За штукатуркою легко доглядати, її можна мити, не ризикуючи пошкодити поверхню. Окрім того, мозаїчна штукатурка містить спеціальні засоби, які захищають від біологічного руйнування та нищівного впливу спор лишайників і пліснявих грибів. Мозаїчну штукатурку можна використовувати на будь-яких нових і реставрованих мінеральних основах: цементних, цементно-вапняних, бетонних або гіпсових.

Мозаїчна штукатурка TD 50 доступна у версіях:

MM - мікрозерно
MD – дрібне зерно
MS – середнє зерно

Температура застосування: від +10ºC до +25ºC
Час висихання: прибл. 8 годин
Час затвердіння: прибл. 48 годин
Колір: 90 кольорів
Упаковка: відро 25 кг
ОБЕРІТЬ КОЛІР! Ви можете використати фото фасаду Вашого будинку:  https://www.foveotech.com.ua/virobi/cztukaturki/mozajicna-cztukaturka-td-50

 

Акрилова штукатурка TA 11

Основні характеристики виробу:

 • Надзвичайно легке нанесення й обробка
 • Висока стійкість до біологічних загроз
 • Стійкість до деформації
 • Надзвичайно висока стійкість до забруднень
 • Висока стійкість покриття
 • Висока стійкість кольору
 • Захист від дощу через 24 години після завершення робіт

 Штукатурку виготовлено на основі акрилових дисперсій, наповнювачів і мармурової крихти. Містить облагороджувальні компоненти і спеціальну воскову дисперсію, яка запобігає проникненню вологи в структуру основи і полегшує нанесення штукатурки.

Акрилову штукатурку TA 11 призначено для ручного або машинного виконання тонкошарових декоративних штукатурок на будь-яких мінеральних основах зовні й усередині будівель.

Температура застосування: від +5ºC до +25ºC
Час висихання: прибл. 8 годин
Час затвердіння: прибл. 48 годин
Колір: 240 кольорів
Упаковка: відро 25 кг
ОБЕРІТЬ КОЛІР! Ви можете використати фото фасаду Вашого будинку: https://www.foveotech.com.ua/virobi/cztukaturki/akrilova-cztukaturka-ta-11 

 

 МАСТЕР «КОРОЇД» - мінеральна суміш

призначена для оздоблення, декоративної тонкошарової обробки поверхні всередині і зовні будинків на бетонних, цегляних, оштукатурених основах, гіпсокартонних плит, а також у системі утеплення будинків з метою отримання різних фактур "короїд".  Колір - сірий, білий  Витрати розчинної суміші (зерно 2,5 мм - ) 2,8 кг/м²  

МАСТЕР «ДЕКОР»- мінеральна суміш

призначена для декоративної тонкошарової обробки поверхонь всередині і зовні будинків бетонних, цегляних, оштукатурених основ, гіпсокартонних плит, а також в системах утеплення будинків з метою отримання «камінчастих» фактур"Витрати (зерно 2 мм) розчинної суміші - 3,225 кг/м²

Baumit Classico Special (Edelputz) декоративна штукатурна мінеральна суміш

біла,  тонкошарова, для отримання декоративного шару на мінеральних поверхнях. Структура "баранець" - 2 мм, структура "баранець" - 1, 5 мм, структура "короїд" - 2 ммBaumit SilikonTop 

Силіконова штукатурка Бауміт СиліконТоп 

Високоеластична, довговічна, самоочисна, високопаропроникна, водовідштовхувальна, стійка до забруднень і атмосферних впливів, стійка до ультрафіолетового випромінювання, промислової загазованості і впливу мікроорганізмів, тонкошарова декоративна пастоподібна штукатурна суміш на основі водної дисперсії силіконових полімерів зі структурою «короїд», «баранець». Для ручного і механізованого нанесення.

​​​​​​​Baumit GranoporTop  Акрилова штукатурка Бауміт ГранопорТоп 

Водовідштовхувальна, еластична, стійка до механічних навантажень і атмосферних впливів, стійка до ультрафіолетового випромінювання і впливу мікроорганізмів, тонкошарова декоративна пастоподібна штукатурна суміш на основі водної дисперсії акрилових полімерів зі структурою «короїд», «баранець». Для ручного і механізованого нанесення. 

​​​​​​​Baumit MosaikTop Мозаїчна штукатурка Бауміт МозаікТоп Мозаїчна 

стійка до атмосферних впливів, з підвищеною стійкістю до механічних навантажень, водовідштовхувальна, тонкошарова, декоративна штукатурна суміш на основі водної дисперсії акрилових полімерів. Для ручного нанесення.

1 2 3

 Приєднуйтесь до нашої сторінки у Facebook для того щоби дізнатися більше інформаціі про компанію, нові товари, акцііі та умови доставки: 

https://www.facebook.com/ukrpromsvit/?modal=suggested_action&notif_id=1542011005127339&notif_t=page_user_activity&ref=notif