Корзина
552 отзыва
Укрпромсвіт
+380503702037
+380676123021
+380676766152
Корзина

Шпатлевки и штукатурки строительные

 

Тут можна обрати та купити матеріали (гіпсова шпатлівка, вапняна шпаклівка, універсальна шпаклівка, стартова шпаклівка, фінішна шпаклівка, шпаклювальна гладь, шпаклівка 2в1, фасадна шпаклівка та інші) , що використовуються для облицювальних та ремонтних робіт всередині та назовні приміщень, особливо для цілісного поверхневого вигладжування стін і стель, розшивки гіпсокартонних плит з армувальною стрічкою, нівелювання значних шорсткостей, нерівностей та тріщин на поверхні штукатурок, дерев’яних плит, деревопохідних матеріалів, а також для вирівнювання основ з цегли та бетону.

Якісні сучасні шпаклівки при висиханні не дають усадки і утворюють рівну, однорідну, без тріщин і бульбашок поверхню білого кольору. Ця поверхні не обтираються і не сипляться, а при необхідності легко шліфуються.

Існують також сухі шпаклювальні суміші на органічних та полімерних сполуках, що відрізняються особливою пластичністю і зручністю в роботі

1 2

Шпаклівки розрізняються за призначенням, залежно від поверхні, що ремонтується, та стадії робіт.

  • Для ремонту та закладення щілин та тріщин
  •  для вирівнювання поверхонь стін і стель з різних матеріалів (бетон, штукатурка, гіпсокартон)
  • спеціальні види шпаклівок для особливих випадків або умов (фасадні, вологостійкі, для закладення стиків плит перекриттів, еластичні, декоративні та інші).

Шпаклівки на цементній основі використовуються, як правило, для вирівнювання бетонних, цементних і цегельних поверхонь, цементно-вапняних штукатурок всередині та зовні будівель. При внутрішній обробці ці шпаклівки використовують для роботи в сухих і вологих приміщеннях, готова поверхня може бути пофарбована або обклеєні шпалерами.