Корзина
552 отзыва
Укрпромсвіт
+380503702037
+380676123021
+380676766152
Корзина

Садовая мебель пластиковая

В одне замовлення по ПРОМ ОПЛАТІ для безкоштовної доставки НП можна замовити товар що не перевищує обємну вагу (шир х висота х довжина)/4000 (формула Нової Пошти).  Це до прикладу - 1 стіл, або максимум 4 крісла, тощо. 

Ми підібрали різноманітні варіанти пластикових садових меблів, які будуть корисним та комфортним додатком до Вашої оселі або присадибної ділянки. 

Ви можете обрати столи, стільці, туристичні стільці, що складаються, табурети та шезлонги.

Садові меблі  основному представлені від ТМ "Консенсус", що мають хороші характеристики по якості, а також збалансовану ціну. В цьому товарному ряді є так звані "Акційні" позиції - це товар за нижчою ціною, який не відрізняється якісними показниками від звичайних товарів. Головна відмінність такого товару полягає в тому, що він виготовлений з втор сировини (повторно переробленої пластмаси). Якість від цього не страждає, однак зовнішній вигляд такого товару буде відрізнятись здебільшого яскравістю кольору. "Акційні" позиції переважно бувають тьмяно зеленого, синього, або бежевого кольору. Отже Ви можете обрати садові меблі з огляду на власні смаки та бюджет.

 

1 2