
Горщик дитячий пластиковий простий з ручкою Консенсус СИНІЙ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
80,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик дитячий пластиковий простий, з ручкою, СИНІЙ Од
Технічні характеристики
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 225 мм |
Горщик з якісної, безпечної пластмаси.
Традиційна форма, з ручкою та кришкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Тип | Горщик класичний |
| Колір | Синій |
| Діаметр | 22.5 см |
| Висота | 15 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 80,90 ₴

