
Папір туалетний Велетень, Кохавинка (D190), 8 шт./уп.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
30,06 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папір туалетний, Кохавинка 8 шт./уп.
Продається лише упаковками! Ціна вказана за 1 рулон. Для визначення вартості упаковки (8 шт.) необхідно ціну помножити на 8!
Папір одношаровий, сіруватого або рожевуватого кольору, тиснений. Без відривного листа, суцільний рулон.
Вага одного рулону: 390г
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 390 г |
| Виробник | Кохавинка |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Тиснення | Так |
| Діаметр гільзи | 60 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 190 мм |
| Висота рулону | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 30,06 ₴

