
Лампа енергозберігаюча світлодіодна 20 Вт ТМ Іскра Econom природний колір 220B E27
- В наявності
- Оптом і в роздріб
75,73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна ІСКРА Econom 20 Вт LED А65 220B E27
Економна світлодіодна лампа потужністю 20 Вт - аналог приблизно 200 Вт традиційних ламп розжарювання,
натуральної передачі кольору (4000 К)
Свитопоток - 1600 Лм
Стандартний Цоколь - Е27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 20 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 200 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Кут свічення | 180 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1600 лм |
- Ціна: 75,73 ₴

