
Горщик дитячий (стілець), БЛАКИТНИЙ Консенсус
- В наявності
- Оптом і в роздріб
285,59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик дитячий (стільчик), БЛАКИТНИЙ Консенсус
Технічні характеристики:
Висота 325 мм
Ширина 360 мм
Довжина 370 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 32.5 см |
| Вага | 0.796 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 285,59 ₴

