
Кашпо високе підлогове Ламела Фінезія 140мм КРЕМОВИЙ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
135,92 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
Декоративне прямокутне кашпо, кремового кольору, від Ламела, серія Фінезия
Пластикові високі кашпо з серії Фінезія виробництва Lamela - це стильні та яскраві декоративні горщики для квітів, які добре підходять для заміокулькаса, для середніх і великих рослин, для драцени, для спатифіліума та подібних квітів.
Розміри 140 и 190 можна використовувати, як горщики для орхідей.
Великі розміри чудово підходять, як підлогові великі кашпо для терас та балконів, для офісів та ресторанів.
Ви можете купити кашпо Фінезія наступних кольорів: колір білий, колір темно коричневий (мокка), колір світло бежевий (кремовий),колір бежевий (капучіно), колір бордовий, колір зелений, колір лимонний, колір сірий, колір чорний.
Ви можете замовити будь який доступний колір та розмір кашпо, якого немає в наявності. За умови наявності у виробника строк очікування - 2-7 днів.
Оскільки наша компанія Укрпромсвіт є офіційним дистрибутором Lamela ми пропонуємо кашпо оптом. Для отримання крупно гуртових цін - звяжіться будь ласка з нашими менеджерами та отримайте спеціальні умови співпраці.
| ТИП | Ш х Д х В (мм) | РОЗМІР В ІНТЕРЄРІ |
|---|---|---|
| Фінезія 140 | 140 * 140 * 260 | середній(кашпо для підвіконня, столу) |
| Фінезія 190 | 190 * 190 * 360 | середній(кашпо для підвіконня, столу) |
| Фінезія 250 | 250 * 250 * 465 | високий (кашпо підлогове) |
| Фінезія 300 | 300 * 300 * 570 | великекашпо(підлоговедля терас, балконів, вулиці) |
| Фінезія 400 | 400 * 400 * 753 | велике(кашпопідлоговедля терас, балконів, вулиці) |
Ви можете обрати інші види кашпо в розділі Вазони, кашпо, орхідейниці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Тип | Кашпо |
| Встановлення | Настільна, Підлогова |
| Стан | Новий |
| Колір | Кремовий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Виробник | Ламела |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Високий прямокутний |
- Ціна: 135,92 ₴


