
Салатниця пластикова прямокутна, 2.5л Консенсус
- В наявності
- Оптом і в роздріб
64,73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
Салатниця прямокутна, виготовлена з якісного харчового пластику.
- БІЛИЙ
- Салатови
- Блакитний
- Рожевий
- ЗЕЛЕНИЙ
- Оріфлейм
- Бірюза
Пластикова салатниця зручна для використання вдома та на пікніку для салатів, овочів або фруктів.
Завдяки тому, що пластикова салатниця має значно меншу вагу, ніж керамічна або скляна, а також не бється, її з легкістю можна брати з собою на дачу чи на пікнік. Глянцева поверхня та різномаїття кольрів дозволяють обрати платикову салатницю на будь який смак та використати її для стильного сервірування столу вдома чи на дачі.
Легко миється та не займає багато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Об`єм | 2500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Форма | Квадратна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 64,73 ₴

