
Контейнер пластиковий для сипучих продуктів, круп та муки Консенсус 1,7л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
48,54 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
Пластиковий контейнер для сипучих продуктів - чудове рішення для якісного та ергономічного зберігання продуктів таких, як крупи, мука, сіль, цукор, тощо.
Контейнер для сипучих продуктів - 1,7л
|
Висота |
180 мм. |
| Ширина | 90 мм. |
| Довжина | 190 мм. |
Контейнер виготовлений з якісного поліпропілену - РР 5. Має зємну кришку, що міцно прилягає до контейнера. А також зручне вічко для постійного користування, коли немає потреби відкривати основну кришку, а потрібно відсипати певну частину продукту, що зберігається в контейнері. Контейнер має мірну шкалу в мл - для Вашої додаткової зручності.
Окрім того, що контейнер захищає продукти від впливу вологи, сторонніх запахів та шкідників, контейнер для сипучих продуктів також значно економить місце у шафі, оскільки має зручну форму, що дозволяє компактно використати, як веритикальний так і горизонтальний простір. Емкости для сипучих продуктів можна зручно ставити один поверх іншого, оскільки контейнери для сипучих продуктів мають однакові габарити, відрізняється лише висота. - Один і той самий обєм продукту займає абсолютно інший простір, оскільки контейнер є обмежений чіткою формою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 1700 л |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 48,54 ₴




