
Горщик дитячий крісло з кришкою САЛАТОВИЙ (оріфлейм) SL Люкс Консенсус
- В наявності
- Оптом і в роздріб
231,38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик дитячий крісло з кришкою Консенсус СЛАТАТОВИЙ (оріфлейм) SL Люкс
Горщик дитячий, виготовлений з якісної та безпечної пластмаси.
Горщик виготовлений у формі кріселка (Стільчика) з підлокітниками, що забезпечує підтримку спини та рук. Широка площа основи забезпечує додаткову стійкість.
Горщик має зємний контейнер з кришкою, що значним чином полегшує злив.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Колір | Салатний |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Вага | 25 |
- Ціна: 231,38 ₴

