
Бочка харчова 125л для води АКЦІЙНА
- В наявності
- Оптом і в роздріб
925,37 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
Бочка харчова, акційна пластикова, 125л
Технічні характеристики:
| Обсяг | 125 л |
| Висота | 760 мм |
| Діаметр | 480 мм |
"Акційна" бочка виготовлена з харчової пластмаси (повторної переробки). За якістю не відрізняється від звичайної бочки, всі настройки збережені, дефектів або пошкоджень не має.
Бочка виготовлена з якісної харчової пластмаси , з кришкою. З боків корпусу бочки є поглиблення (ручки) для перенесення і транспортування.
Бочка широкого застосування. Використовується для засолювання овочів (огірки, помідори, капуста), для зберігання харчових продуктів і різних рідин.
Тип пластмаси за ТУ стійкий до різних видів рідин.. Детальніше про стійкості до рідин і хімікатів Ви можете дізнатися у нашого менеджера.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Об`єм | 125 л |
| Вид бака | Вертикальний |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 77.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Бочка |
- Ціна: 925,37 ₴

