
Сковорода антипригарна з скляною кришкою 260 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
767,35 ₴
Показати оптові ціни+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода зі склянною кришкою з металевим обідком і отвором для виходу пари, виготовлена з алюмінієвого сплаву з нанесенням протипригарного покриття, колір - темно-сірий граніт. Має круглу форму, діаметр 260 мм, висота стінок 69 мм, товщина стінок 3 мм, товщина дна 3 мм. Вага нетто 1,060 кг. Комплектується нерж.ручкою на кришці та бакелітовою ручкою чорного кольору на корпусі сковороди.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Довжина посуду | 26 см |
| Ширина посуду | 26 см |
| Висота стінок | 6.9 см |
| Антипригарне покриття | Є |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Виробник | Талко |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 767,35 ₴



