
Сковорода Млинцева антипригарне покриття 220 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: UA1.032.0080301-03
560,04 ₴
Показати оптові ціни+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода млинцева без кришки з протипригарним покриттям чорного кольору, виготовлена з алюмінієвого сплаву. Має круглу форму, діаметр 220 мм, висота стінок 13 мм, товщина стінок 3,5 мм, товщина дна 5 мм. Вага нетто 0,505 кг. Комплектується бакелітовою ручкою чорного кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода для млинців і оладок |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 22 (см) |
| Довжина посуду | 22 см |
| Ширина посуду | 22 см |
| Висота стінок | 13 см |
| Антипригарне покриття | Є |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Виробник | Талко |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 560,04 ₴



