
Горшок дитячий зі спинкою, РОЖЕВИЙ Консенсус
- В наявності
- Оптом і в роздріб
141,58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик дитячий зі спинкою, РОЖЕВИЙ Консенсус
Горщик дитячий, виготовлений з якісної та безпечної пластмаси.
Дана модель дитячого горщика стійка, адже має Велику площу основи.
Горщик має високу спинку, що знімається за потреби
Технічні характеристики:
Висота 255 мм
Ширина 240 мм
Довжина 225 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 22.5 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 25.5 см |
| Вага | 0.39 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 141,58 ₴







