
Ванночка дитяча пластмасова SL Люкс №1 ЖОВТА Консенсус
- В наявності
- Оптом і в роздріб
444,97 ₴
Показати оптові ціни+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванночка дитяча пластмасова SL Люкс №1 ЖОВТА Консенсус
Зручна дитяча ванночка для купання немовлят, виготовлена з безпечної пластмаси. Анатомічна форма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 30 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 444,97 ₴








