
Стілець дитячий пластиковий №2 БЛАКИТНИЙ Консенсус
- В наявності
- Оптом і в роздріб
192,55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець дитячий пластиковий №2 БЛАКИТНИЙ Від
стілець Дитячий виготовлення з якісного та безпечного пластику, який витримує навантаження до 50 кг.
Дитяче крісло має спинку з казкова героєм - Міккі Маусом.
Пластиковий стілець дитячий зручно використовувати, як у кімнаті, так і на вулиці або в саду.
Стілець легко доглядати - мити водою або мильним розчином.
Технічні характеристики:
Висота 535 мм
Ширина 380 мм,
довжина 350 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Тип | Стільчик |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 300 мм |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Висота сидіння стільчика | 290 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 535 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Міні Маус |
- Ціна: 192,55 ₴


