
Горщик дитячий пластиковий, Зайчик "Bugs Buny", САЛАТОВИЙ, Од
- В наявності
- Оптом і в роздріб
299,34 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик дитячий пластиковий, Зайчик "Bugs Buny", САЛАТОВИЙ, Од
Горщики виготовляються в різних кольорах. Якщо Вам потрібен певний колір, якого немає в наявності - зверніть увагу на термін очікування - 7днів.
Горщик дитячий, виготовлений з якісної та безпечної пластмаси.
Горщик має зємний елемент у формі кролика Багз Банні з пластиковим мячем, який обертається навколо своєї осі, що додає ігрового елементу для зацікавлення малюка. Мякі силіконові ручки, що знімаються - можна окремо мити.
Якщо відокремити ігровий елемент сам горщик буде цільним, стандартної овальної форми, з невисокою спинкою.
Широка площа основи забезпечує додаткову стійкість.
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Тип | Горщик-іграшка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 42.5 см |
| Ширина | 22 см |
| Діаметр | 14 см |
| Висота | 30 см |
| Вага | 0.768 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Захисний бампер |
- Ціна: 299,34 ₴

