
Відро сміттєве з поворотною кришкою ММ Пласт 14л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
159,71 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 612-30-21
0Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро сміттєве з поворотною кришкою ММ Пласт 14л
Виготовлено з міцного пластику. Легко миється, швидко сохне.
Кришка повністю знімається.
Розміри:
Висота 37.5 см
Ширина 20 см
Довжина 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ММ-Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 37.5 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 14 л |
| Тип сміттєвого відра | З поворотною кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 159,71 ₴

