
Рушники паперові листові "Кохавинка" (зелені) 170шт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
32,04 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперові рушники листові "Кохавинка" (зелені) 170шт
Паперові рушники використовують як для прибирання та усунення плям та забруднень так і на кухні під час приготування їжі.
- для зменшення залишків жиру в приготованій страві
- для просушування продуктів після миття та перед приготуванням
- для тимчасового зберігання продуктів (зелень, тощо) в холодильнику
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кохавинка |
| Вага рулону/пачки | 362 г |
| Довжина листа | 23 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Перфорація | Так |
| Тип паперових рушників | Листові |
| Тип складання | V (Z-Z)-укладання |
| Тиснення | Ні |
| Ширина листа | 25 см |
| Ширина пачки | 25 см |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Вага | 362 г |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 32,04 ₴

