
Кастрюля емальована 3л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
366,34 ₴
Показати оптові ціни+380503702037
- +380 (67) 612-30-210 Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кастрюля 3л 1612/2 з деколью
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Висота каструлі без кришки | 13.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 19 см |
| Товщина стінок посуду | 1.2 мм |
| Зовнішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кришка | емальований метал |
| Ручка | Пластик |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 3 л |
- Ціна: 366,34 ₴

