
Відро для сміття з поворотною кришкою ММ Пласт 27л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
250,48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 612-30-21
0Менеджер Оксана
- +380 (67) 676-61-520 Менеджер Наталя
- +380 (67) 136-58-29Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро сміттєве з поворотною кришкою ММ Пласт 27л
ВІДРА ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В РІЗНОМАНІТНИХ ВАРІАНТАХ КОЛЬОРІВ. УТОЧНІТЬ КОЛІР ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ОСКІЛЬКИ КОЛІР НА ФОТО НЕ ВІДПОВІДАЄ ФАКТИЧНО НАЯВНОМУ ТОВАРУ.
Виготовлене з міцного пластику, легко миється.>Кришка повністтю знімається.
Розміри:
Висота з кришкою 45 см
Висота без кришки 34 см
Ширина 25см
Довжина 31см
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Об`єм | 27 л |
| Тип сміттєвого відра | З поворотною кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліетилен |
- Ціна: 250,48 ₴






