Корзина
547 отзывов

Шановні клієнти! Вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом, бажаємо усього найкращого у 2021 році! Ми не працюємо з 06.01.2021 (працюємо до 12:00) і починаємо працювати з 12.01.2021. Ваші замовлення, зроблені у цей період, будуть опрацьовані та відправлені починаючи з 12.01.2021! Дякуємо! З найкращими побажаннями колектив УКРПРОМСВІТ!

Укрпромсвіт
+380503702037
+380676123021
+380676766152
Корзина

Фасадные краски

ФАСАДНА  ФАРБА АКРИЛОВА

Тут можна обрати ти придбати з доставкою по Україні  (Нова Пошта, Делівері, Інтайм) та у м. Львів та Львівській області (зручно! - самовивіз)  лакофарбові матеріали (фарба фасадна біла та фарба фасадна в кольорі) для декору фасадів будівель різного типу: штукатурки, бетону, деревини, гіпсокартону, каменю, тощо. 

Фарба фасадна акрилова використовується для декору фасаду будівель, зовнішніх споруд та конструкцій найбільш доцільно та зручно використовувати акрилові фарби для стін. Саме ці фасадні фарби мають всі необхідні якості для використання їх для ремонтних робіт ззовні. Для них характерна висока покривна властивість, довгий строк служби, здатність протистояти впливу зовнішніх факторів та механічним ушкодженням. ТМ «Sniezka» пропонує фарби акрилові як для внутрішніх, так і для зовнішніх ремонтних робіт. Наша продукція характеризується наступними властивостями:

  • безпека для здоров’я;
  • стійкість до впливу вологи та перепадам температур;
  • зручність використання;
  • швидко висихають;
  • довготривалі;
  • стійкі до забруднення та механічних ушкоджень.

 

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Фарба акрилова – досить універсальний декоративний матеріал, що використовується в різних видах робіт. Її властивості дозволяють використання для обробки зовнішніх фасадів з бетону, каменю, деревини, цегли, штукатурки та ін. Вона захищає поверхні від впливу іржі, вологи, високих температур та інших пошкоджень. ТМ «Sniezka» рекомендує використання спеціалізованих фарб для фасадів будівель.