Корзина
552 отзыва
Укрпромсвіт
+380503702037
+380676123021
+380676766152
Корзина

Краска водоэмульсионная для стен и потолков

Тут можна обрати та купити з доставкою по Україні та у м. Львів та Львівській області (зручно! - самовивіз! - економія коштів на доставку). Гуртові покупці (просимо узгодити обєм закупівлі з менеджером для визначення статусу доставки) м. Львів та Львівська область - безкоштовна доставка. 

Фарба призначена для декоративно-захисного фарбування стін та стель з цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових розчинів, гіпсокартонних плит, дерев'яних або деревопохідних матеріалів всередині приміщень. Рекомендується для фарбування нових основ та відновлення старих малярних покриттів. Характеризується стійкою та інтенсивною білизною, легкістю у фарбуванні, доброю покривною здатністю та оптимальним розходом. Створює білосніжні, матові, гладкі покриття, які повністю дозволяють стінам "дихати". Має високу адгезію до основи. Матовий ефект покриття оптично приховує недоліки пофарбованої поверхні і надає їй естетичного вигляду.

1 2

СНІЖНО-БІЛА АКРИЛОВА ФАРБА ДЛЯ СТІН ТА СТЕЛЬ

ГІПОАЛЕРГІЧНА МАТОВА АКРИЛОВА ФАРБА ДЛЯ СТІН ТА СТЕЛЬ

 

​​​​​​МАТОВА АКРИЛОВА ФАРБА ДЛЯ СТІН ТА СТЕЛЬ

 

НІЖНО-БІЛА АКРИЛОВА ФАРБА ДЛЯ СТІН ТА СТЕЛЬ

  • максимальна білизна
  • забезпечує "дихання" стін
  • добра покривна здатність
  • стійка до стирань
  • Утворює сніжно-білі, матові, гладкі покриття з хорошою адгезією до основи, які дозволяють стінам «дихати». Рекомендована для фарбування нових основ і відновлення старих малярних покриттів.

Утворює сніжно-білі, матові, гладкі покриття з хорошою адгезією до основи, які дозволяють стінам «дихати». Рекомендована для фарбування нових основ і відновлення старих малярних покриттів.