Корзина
552 отзыва
Укрпромсвіт
+380503702037
+380676123021
+380676766152
Корзина

Краска износостойкая латексная Sniezka PLATINIUM

Латексна фарба для стін та стель ЗНОСОСТІЙКА ГЛИБОКОМАТОВА

  • особливо стійка до миття
  • приховує нерівності поверхні
  • створює бездоганні матові поверхні
  • відмінна покривна здатність
  • забезпечує "дихання стін"
  • не розбризкується при нанесенні

Śnieżka PLATINIUM® CLASSIC - зносостійка латексна фарба, що характеризується відмінною покривною здатністю, високою продуктивністю та особливо легким застосуванням. Після висихання приховує незначні нерівності та створює бездоганні матові поверхні, які дозволяють стінам «дихати». Завдяки високоякісним складникам фарба створює дуже міцне покриття, що забезпечує високу стійкість до миття, мокрого стирання а також є безпечною для здоров’я.

Фарба латексна зносостійка Sniezka Platinum

ТзОВ Укрпромсвті є офіційним представником Sniezka Україна у Львові та Львівській області. Sniezka Platinum можна купити у м. Львів та Львівській області (зручно- самовивіз!) та по Україні з доставкою.

Нова розробка!

Фарба призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних матеріалів, шпалер під фарбування, у тому числі склошпалер, всередині приміщень. З огляду на стійкість до багаторазового вологого прибирання, фарбу рекомендовано для приміщень, які зазнають великого експлуатаційного навантаження: зали, кухні, фойє, коридори, сходові клітки, житлові й офісні кімнати, торговельні зали, місця громадського користування тощо.