Корзина
552 отзыва
Укрпромсвіт
+380503702037
+380676123021
+380676766152
Корзина

Клей строительный для пенопласта, полистирола, минваты (теплоизоляция)

Тут можна обрати та купити з доставкою по Україні та у м. Львів та Львівська область:

Термоізоляційна суміш для приклеюювання пінопласту, мінераловатних або пінополістирольних плит у «легкому - мокрому» методі утеплення фасадів будівель з цегли, бетону, газобетону, вапняку і т. п., а також для подальшого виготовлення армуючого шару системи утеплення. 

Для гуртових покупців у м. Львів та по Львівській області доступна безкоштовна доставка (обєм закупівлі просимо узгодити з менеджером).
  • «Термо» застосовується для кріплення мінераловатних або пінополістирольних плит. Має підвищену стійкість до атмосферних впливів.
  • «Термо Арм» призначена для створення гідрозахисного армуючого шару по плитах утеплювача (мінеральна вата, пінополістирол), рекомендована для приклеювання плит утеплювача при влаштуванні зовнішньої теплової ізоляції будівель і споруд.
  • «Термо Полістірол» застосовується для кріплення пінополістирольних плит 
  •  Атлант СКС-15 застосовується для приклеювання плит з пінополістиролу, мінеральної вати на цегляні, бетонні, оштукатурені та інші поверхні, як всередині, так і зовні споруд. Клейова суміш від компанії Атлант характеризується підвищеною морозостійкість і еластичність.
  •  Атлант СКС-16 застосовується для приклеювання плит з пінополістиролу, мінеральної вати на цегляні, бетонні, оштукатурені та інші поверхні, як всередині, так і зовні споруд. Клейова суміш від компанії Атлант характеризується підвищеною морозостійкість і еластичність.
  • Клейова шпаклювальна суміш Бауміт БауКонтакт Модифікована мінеральна суміш для приклеювання фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит утеплювача і влаштування армувального гідрозахисного шару в системах теплоізоляції Бауміт.
  • Baumit NivoFix (Клейова суміш Бауміт НівоФікс)  Модифікована мінеральна суміш для приклеювання фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит утеплювача. Не використовується для влаштування армувального гідроізоляційного шару.

 Приєднуйтесь до нашої сторінки у Facebook для того щоби дізнатися більше інформаціі про компанію, нові товари, акцііі та умови доставки: 

https://www.facebook.com/ukrpromsvit/?modal=suggested_action&notif_id=1542011005127339&notif_t=page_user_activity&ref=notif